Biz Kimiz?

LAGOMA ailesi olarak üretim sektöründeki 20 yıllık deneyimimizle dijital dünyadaki yolculuğumuza güçlü ve emin adımlarla başlıyoruz.

Bağımsız bir ürün grubu olarak ev mobilyası aksesuarlarının Türkiye mobilya sektöründe kabul edilmesinde önemli katkılarda bulunduk. Bugün de online satış kanalı aracılığıyla satışa sunduğumuz ilk koleksiyonumuz ile yenilikçi kalmaya devam ediyoruz. Modern ve minimal yaklaşımımız sayesinde evinizin havasını doğrudan etkilemek arzusundayız.

Harmonia koleksiyonu - Meşe tablalı, meşe çekmeceli, siyah metal ayaklı TV sehpası, üstten detay görünüm

Her mobilya bir kalbe, bir ruha sahiptir.

Salona geçtiğinizde -Hoş Geldiniz- diyen bir orta sehpa, TV deneyiminizi dostluğuyla şenlendiren bir TV ünitesi, kitaplarınızı, dekoratif objelerinizi sergilemek için kitaplıklar ve daha fazlası. Her anınızda size eşlik edecek ürünlerimizle yanınızdayız.

Üzerinde Türk kahvesi ve çiçek dekoru bulunan ve markamız Lagoma'yı yansıtan ahşap ürün

Tutkuyla keşfedip aşkla üretiyoruz.

Biz LAGOMA ailesi olarak evinizde yaşadığınız tüm deneyimlere değer katma hedefimizi, hızımız ve artan niceliğimiz ile birleştiriyoruz. Global bir marka olma yolundaki serüvenimize, sürdürülebilir bir yaşama ve niteliği yüksek deneyimlere hizmet eden ürünler oluşturarak başlıyoruz.

Keyifle kullanmanız dileğiyle.