Çevre Dostu Üretim!

Fabrika çatısına yerleştirilmiş güneş panelleri

Fabrikamızda kullandığımız elektriği güneş panellerimizden elde ediyoruz.

Çevre ve sürdürülebilirlik bizim için çok önemlidir. Fabrikamızda kullandığımız elektriği güneş panellerimizden elde ediyoruz. İhtiyacımız olan enerjiyi sürdürülebilir bir şekilde temin ederek doğal kaynakları koruyor ve daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz. Ayrıca yenilikçi enerji çözümlerini ve çevre dostu uygulamaları teşvik ediyoruz.

MDF'nin ham hali

Ahşabın her bir parçası değerlidir. Bu doğal güzelliği koruyabilmek için MDF kullanmayı tercih ediyoruz.

Ahşap, doğal ve sıcak bir malzeme olmasıyla bilinir. Bu doğal güzelliği koruyarak sıfır atık hedefimize ulaşmak için MDF kullanmayı tercih ediyoruz. Aynı zamanda üretim sırasında oluşan atıkları minimum seviyeye indirerek ahşabı daha verimli kullanıyor ve ormanları koruma sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Paketleme için koli kartonları

Her parçayı önemsiyor, Sıfır Atık için çalışıyoruz.

Ürünlerimizi sizlere ulaştırırken sadece kaliteli ve güvenli paketleme ile yetinmiyoruz, aynı zamanda bunu yaparken israftan kaçınıyor ve geri dönüşüm imkanlarını kullanıyoruz. Her bir ürünümüz için özel olarak tasarlanmış koliler üreterek hem ürünlerimizin taşıma sırasında zarar görmelerini engelliyoruz hem de gereksiz kağıt kullanımından kaçınıyoruz. Ayrıca, artık parçaları geri dönüşüm süreçlerine dahil ederek, sürdürülebilir bir döngü oluşturmayı hedefliyoruz. Sizlere kaliteli ürünler sunarken aynı zamanda çevre dostu bir yaklaşımı benimsediğimizi göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Lagoma olarak değer verdiğimiz ağaçların aşağıdan görüntüsü

Sürdürülebilir tasarımlar, yeşil gelecek.

Doğal kaynakları korumak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için her adımımızda sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalmaya devam edeceğiz.