Kurulum ve Bakım

Mobilyalarınızı evinize yerleştirip kullanmaya başlamadan önce, doğru kurulum adımlarını takip etmenizi ve bakım detaylarını incelemenizi öneriyoruz. Bu sayede mobilyalarınızı doğru ve hızlı bir şekilde kurabilir ve bakım yaparak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bakım:

  • Ahşap parçaları temizlemek için nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. Sert fırçalar ya da bazı temizleyiciler ahşap yüzeylere zarar verebilir. Bu yüzeyleri nemli bezin yeterli olmadığı durumlarda sabunlu yumuşak bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz. Sildikten sonra temiz bir bez ile kurulayınız.
  • Demir parçalar paslanmaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Elektrostatik boyama tekniği ile boyanmıştır. Çizilmeye dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Temizlerken nemli bir bezle sildikten sonra temiz bir bez ile kurulayınız.
  • Kullandığımız rattan malzeme suyu emmediği için yumuşak sabunlu bir bez ile silinebilir. Ayrıca bir fırça ile yumuşak hareketlerle temizleyip elektrikli süpürgenizin yumuşak fırçasıyla kalan tozları çektirebilirsiniz.
  • Bağlantı yerlerinin oturması ve sağlamlık için vidaları montajdan yaklaşık iki hafta sonra sıkın ve gerektiğinde tekrarlayın.

Kurulum:

  • Modüler yapısı sayesinde ürünlerimiz evde kolayca kurulabilir. Kurulum talimatları ürünlerle birlikte gönderilir. Bu talimatları dikkatli bir şekilde okuyun ve adım adım takip edin. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
  • Bağlantı yerlerinin oturması ve sağlamlık için vidaları montajdan yaklaşık iki hafta sonra sıkın ve gerektiğinde tekrarlayın.

Eğer mobilyanızın bakımı ya da kurulumu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.